Przy zamówieniach od 230 zł darmowa przesyłka krajowa od Republic of Ties. Obsługa klientów: pn-pt 9:17: tel.: +48 889 994 671

Krawaty patriotyczne i historyczne.

Więcej informacji poniżej.

Krawaty patriotyczne i ich historia

Zwyczaj noszenia krawatów patriotycznych rozpoczął się prawdopodobnie w Wielkiej Brytanii od tzw. krawatów pułkowych (regimental ties gdzie regiment oznacza w wolnym tłumaczeniu na pułk.). Poza wojskiem Brytyjczycy coraz chętniej zaczęli nosić krawaty podkreślające przynależność do określonej uczelni czy organizacji. Krawaty te były często krawatami w ukośne pasy i takie też stały się także popularne za oceanem. Krawaty patriotyczne to elegancki dodatek, który niewątpliwie wyróżni Cię z tłumu i „przyciągnie oko”. Jest to z pewnością dodatek, który pokazuje silny charakter i pewność siebie właściciela, a więc pożądane cechy mężczyzny zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym.

Krawat patriotyczny jest elegancki i na czasie.

Jedwabny krawat patriotyczny sam w sobie jest eleganckim dodatkiem, z racji tego, że jest krawatem, tego, że jest jedwabny i z racji tego, że jak wszystkie nasze krawaty, doskonale się prezentuje na szyi. Przywiązanie do historii jest zawsze na czasie – tak jak zawsze w modzie jest bycie eleganckim. Krawat patriotyczny w naszym wykonaniu jest ponadto jak zawsze najwyższej jakości i znakomicie będzie pasował zarówno do garnituru, jak i marynarki.

Krawat patriotyczne i jego formalność.

Krawat patriotyczny, jakkolwiek elegancki, jest mniej formalny niż krawat jednolity czy w kropki. Tym niemiej jak najbardziej poprawne będzie założenie krawata patriotycznego zarówno do zestawu casualowego, jak i pełnego garnituru (jednak część konserwatywnych osób twierdzi, że krawaty w pasy a tym samym niektóre krawaty patriotyczne nie są odpowiednie do pełnego garnituru – naszym zdaniem jednak zależy to od konkretnego krawata).

Kolekcja krawatów patriotycznych.

Kolekcja krawatów patriotycznych w ofercie Republic of Ties to krawaty, które pozwolą w elegancki sposób podkreślić przywiązanie do ojczyzny lub też po prostu zainteresowanie historią. Nasza kolekcja krawatów patriotycznych to krawaty z husarią, samolotem RWD czy białym orłem. Znajdziesz tu także krawaty patriotyczne z bocianem (gdyż wszyscy wiedzą, że „bociek” jest nasz) oraz z symbolem sportu narodowego Polaków, czyli piłką nożną.

Szybka wysyłka

Zamówienia realizujemy na bieżąco

wysyłamy w ciągu 1 dnia roboczego  

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach od 230pln

wysyłka gratis!!! 

Kontakt

Skorzystaj z formularza dostępnego

na naszej stronie  

30 dni na zwrot

Zamówione produkty możesz zwrócić

do 30 dni od daty zakupu 

X

Zdobądź kod zniżkowy 15zł na zakupy

Minimalna kwota zakupów 99 zł

Podaj swój adres e-mail poniżej.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl